Katedra Technologii i Urządzeń Zagospodarowania odpadów

 

VIII Minisympozjum "Czyste Technologie w Energetyce i Gospodarce Odpadami"

05-11-2014

Już dnia  27 Listopada 2014 o godz. 15:30 Zapraszamy do Sali 253 budynku A na VIII edycję minisympozjum pod hasłem: "Czyste Technologie w Energetyce i Gospodarce Odpadami"

viii minisympozium.jpg

VIII edycja Minisympozjum będzie wyjątkowa szczególnie z uwagi na fakt wspólnej organizacji przedsięwzięcia przez 2 Koła: SKN Gospodarki Odpadami oraz SKN Czyste Technologie Energetyczne. Sympozjum odbędzie się o godzinie 15.30, w sali A253, dnia 27.11.2014 (czwartek).

Prezentacje odbywać się będą według sprawdzonej zasady 15 min prezentacji/5 minut pytań. Dopuszcza się przedstawianie zagadnień w zespole 2 osobowym (czas na prezentację wzrasta do 20 min). Osoby chętne do wygłoszenia referatów proszone są o wysyłanie zgłoszeń do 24.11.14 (poniedziałek), godz. 15.00 poprzez formularz na stronie wydarzenia dostępny wkrótce.
Po wysłuchaniu referatów, poprzez głosowanie wszystkich uczestników, zostanie przeprowadzony konkurs na najlepsze prezentacje. Organizatorzy przewidują drobne upominki dla autorów zwycięskich referatów.

Po zebraniu planujemy wybrać się na małe afterparty, więc zarezerwujcie sobie troszke wolnego czasu. Więcej szczegółów wkrótce :)


PS
Szczególnie zachęcamy do prezentowania osoby z I i II roku (Przed tym nie uciekniecie – przyp. Prezes). Jeżeli nie wiecie jaki temat wybrać i jak poradzić sobie z jego problematyką zachęcamy do kontaktu z Zarządem lub jednym z należących do Koła doktorantów. Pamiętajcie, że istnieje możliwość wspólnego prezentowania przez 2 osoby, więc uśmiechnijcie się do starszych i bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek.

Chcesz wiedzieć więcej ?  Polub nas na facebooku:

SKN Gospodarki Odpadami

SKN Czyste Technologie Energetyczne

Link do wydarzenia: Minisympozium vol.8

wstecz