Katedra Technologii i Urządzeń Zagospodarowania odpadów

 

Studia InnoEnergy

 

Energy Transition - nowa specjalność stworzona w ramach współpracy z Innoenergy

Widzimy duże zmiany w światowych systemach energetycznych. Zużycie paliw kopalnych maleje, a energia odnawialna nabiera coraz większego rozpędu. Jednocześnie przejście na decentralizację oznacza, że wiele źródeł musi być połączonych ze sobą. Ta zmiana ma znaczący wpływ na osoby i organizacje w każdym sektorze na całym świecie.

Nasz nowy program, MSc in Energy Transition, przygotowuje Cię do prowadzenia wdrażania współczesnych systemów energetycznych. Od wytwarzania konwencjonalnego i biopaliw poprzez inteligentne sieci i integrację odnawialnych źródeł energii, opracujesz perspektywę wysokiego poziomu zaawansowanych systemów i technologii energetycznych. Wasze kompetencje w zakresie inżynierii i zarządzania przedsiębiorstwem będą przyspieszane jednocześnie poprzez uczenie się w oparciu o case i rozwój umiejętności miękkich w naszej podróży Challenge Driven.

Dołącz do zróżnicowanej i międzynarodowej grupy utalentowanych studentów i poznaj najważniejsze problemy dwóch różnych uniwersytetów światowej klasy i jednej z czołowych europejskich szkół biznesu. Absolwent z podwójnym stopniem złożonym z dwóch z następujących:

  • Master of Energy Engineering and Management, od IST: Instituto Superior Técnico, Portugal
  • Master of Chemical Technology, z AGH: University of Science and Technology, Poland
  • Master of Power Engineering, SUT: Politechnika Śląska, Polska

Otrzymasz również certyfikat PRINCE2 Management Method Certificate (fundacja i praktyka), Certification in Entrepreneurship od prestiżowej Católica Business School oraz certyfikat InnoEnergy Business & Entrepreneurship Excellence.

Serdecznie zapraszamy

Szczegóły na stronie
http://www.innoenergy.com/education/master-school/our-master-programmes/msc-energy-transition/
Kontakt e-mail:  joanna.mehlich@polsl.pl