Katedra Technologii i Urządzeń Zagospodarowania odpadów

 

Studia InnoEnergy

 

kic_inno.jpg

Rozpoczął się nabór na bezpłatne studia drugiego stopnia w języku angielskim KIC „MSc Clean Fossil and Alternative Fuels Energy”. Program studiów obejmuje zagadnienia wysoko efektywnej i czystej produkcji energii z węgla i paliw nowej generacji. Realizowane są one w całości w języku angielskim. Studia prowadzone będą w ramach programu KIC InnoEnergy.

Pierwsze dwa semestry realizowane będą na Politechnice Śląskiej na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki, a pozostałe dwa – łącznie z pracą magisterską w portugalskim Instituto Superior Técnico.

Zakwalifikowani studenci otrzymają stypendium w wysokości 750 euro/miesiąc. Absolwenci otrzymają dwa dyplomy: polski i portugalski.

Absolwenci studiów otrzymają dwa dyplomy: Politechniki Śląskiej i partnera portugalskiego IST w Lizbonie. Udział w studiach na kierunku magisterskim KIC Clean Fossil and Alternative Fuels Energy mogą wziąć absolwenci studiów I stopnia kierunków Energetyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Środowiska i podobnych.

Serdecznie zapraszamy

Szczegóły na stronie
http://www.innoenergy.com/education/master-school/clean-fossil-and-alternative-fuels-energy/
Kontakt e-mail: magdalena.bogacka@polsl.pl lub joanna.mehlich@polsl.pl