Katedra Technologii i Urządzeń Zagospodarowania odpadów

 

STARTER

email_footer.png

Ruszyły zapisy do I edycji warsztatów „Zbuduj swój start-up”, realizowanych przez Politechnikę Śląską, Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki w strategicznym partnerstwie z InnoEnergy CE. Pierwsze zajęcia zimowego cyklu odbędą się już w drugiej połowie stycznia 2019 r.

Spotkanie informacyjne na temat warsztatów we wtorek, 18 grudnia, o godz. 9:00 w sali 221d w Centrum Nowych Technologii przy ul. Konarskiego 22b.
 
Warsztaty skierowane są do pracowników, doktorantów oraz studentów uczelni, posiadających ciekawy pomysł na innowacyjny produkt lub usługę, dla osób budujących, zamierzających budować lub rozważających budowę własnej firmy start-up w oparciu o posiadaną wiedzę, technologię, umiejętności, wyniki badań, w tym własność intelektualną własną lub macierzystych uczelni.
 
Celem warsztatów jest dostarczenie uczestnikom kompetencji menedżerskich i wiedzy pozwalających tworzyć oraz rozwijać nowe innowacyjne przedsięwzięcie biznesowe, w tym wiedzy o zasadach i uwarunkowaniach niezbędnych do utworzenia akademickiego start-upu oraz wprowadzenia go na rynek, a także pozyskania partnerów i finansowania tego projektu.
 
Szczegóły można znaleźć tutaj lub uzyskać pod adresem magdalena.bogacka@polsl.pl.

Zapisu na warsztaty można dokonać przy pomocy formularza elektronicznego.
Regulamin warsztatów: Link
Oświadczenie uczestników: Link

iday 18.12.18 r..png

Galeria

Pliki