Katedra Technologii i Urządzeń Zagospodarowania odpadów

 

Pracownicy Katedry

 

PRACOWNICY NAUKOWI
         dr hab. inż. kpikoń_tn.jpg

Dr hab. inż.  

Krzysztof Pikoń

Kierownik Katedry

 pokój: 129

telefon: 32 237 12 13

email: Krzysztof.Pikon@polsl.pl

Plan zajęć 

         dr hab. inż. tjaworski_tn.png

Dr hab. inż. 

Tomasz Jaworski

Z-ca Kierownika Katdery

pokój: 239a

telefon: 32 237 21 22

email: Tomasz.Jaworski@polsl.pl

Plan zajęć

         prof. jnadziakiewicz_tn.png

Prof. dr hab. inż. 

Jan Nadziakiewicz

Profesor zwyczajny

pokój: 239

telefon: 32 237 21 14

email: Jan.Nadziakiewicz@polsl.pl

Plan zajęć

         dr hab. malwaeli2_tn.png

Dr hab. inż.

Mohamed Alwaeli

Adiunkt

pokój: 238

telefon: 32 237 21 15

email: Mohamed.Alwaeli@polsl.pl

Plan zajęć

 

 Dr hab. inż. 

Danuta Król

Adiunkt z habilitacją

 pokój: 124

telefon: 32 237 11 34

email: Danuta.J.Krol@polsl.pl

Plan zajęć

          dr hab.inż. kgaska_tn.jpg

 Dr hab. inż.

Krzysztof Gaska

Adiunkt

 pokój: 238a

telefon: 32 237 27 62

email: Krzysztof.Gaska@polsl.pl

Plan zajęć

         monika_czop_tn.jpg

 Dr inż. 

Monika Czop

Adiunkt

pokój: 126

telefon: 32 237 21 04

email: Monika.Czop@polsl.pl

Plan zajęć

          dr mkajda-szcześniak_tn.jpg

 Dr inż.

Małgorzata Kajda-Szcześniak

Adiunkt

 pokój: 126

telefon: 32 237 21 04

email: Malgorzata.Kajda-Szczesniak@polsl.pl

Plan zajęć

          dr whryb_tn.jpg

 Dr inż. 

Wojciech Hryb

Adiunkt

 pokój: 130 

telefon: 32 237 15 57

email: Wojciech.Hryb@polsl.pl

Plan zajęć

 

 Dr inż. 

Michał Kozioł

Adiunkt

 pokój: 240

telefon: 32 237 11 23

email: Michal.Koziol@polsl.pl

Plan zajęć

          dr wścierski_tn.jpg

 Dr inż.

Waldemar Ścierski

Adiunkt

 pokój: 240 

telefon: 32 237 11 23

email: Waldemar.Scierski@polsl.pl

Plan zajęć

          dr mlandrat_tn.jpg           

 Dr inż.

Marcin Rafał Landrat

Adiunkt

 pokój: 124a

telefon: 32 237 12 93

email: Marcin.Landrat@polsl.pl

Plan zajęć

          dr awandrasz_tn.jpg

 Dr inż. 

Andrzej Wandrasz

Adiunkt

 pokój: 130

telefon: 32 237 15 57

email: Andrzej.Wandrasz@polsl.pl

Plan zajęć

          dr zczekalska_tn.jpg

Dr inż.

Zofia Czekalska

Adiunkt

pokój: 124a

telefon: 32 237 12 93

email: Zofia.Czekalska@polsl.pl

DOKTORANCI

magda bogacka_tn.jpg 

Mgr inż. 

Magdalena Bogacka

Doktorant

pokoój: 240a

telefon: 32 237 23 93

email: Magdalena.Bogacka@polsl.pl

Plan zajęć

          artur czachor_tn.jpg

Mgr inż. 

Artur Czachor

Doktorant

pokój: 240a

telefon: 32 237 23 93

email: Artur.Czachor@polsl.pl

Plan zajęć

        mua_tn.jpg

Mgr inż.

Grzegorz Gałko

Doktorant

pokój: 237 

telefon: 32 237 13 21

email: Grzegorz.Galko@polsl.pl

Plan zajęć

          ewaswider_tn.png

Mgr inż.

Ewa Świder

Doktorant

pokój: 237 

telefon: 32 237 13 21

email: Ewa.Swider@polsl.pl

Plan zajęć

           ja_tn.jpg

Mgr inż.

Agata Wajda

Doktorant

pokój: 237 

telefon: 32 237 13 21

email: Agata.Wajda@polsl.pl

Plan zajęć

           bmilewicz_tn.png

Mgr inż.

Bartłomiej Milewicz

Doktorant

pokój: 237

telefon: 32 237 13 21

email: Bartlomiej.Milewicz@polsl.pl

Plan zajęć

PRACOWNICY TECHNICZNI

           pan bogdan bednarski_tn.jpg

Bogdan Bednarski

Pracownik Techniczny

pokój: 128

telefon: 32 237 12 13

email: Bogdan.Bednarski@polsl.pl

           pani teresa burghardt_tn.jpg

Teresa Burghardt

Specjalista Administracyjny

pokój: 128 

telefon: 32 237 12 13

email: Teresa.Burghardt@polsl.pl

           asia mehlich_tn.jpg

Joanna Mehlich

Samodzielny Referent Administracyjny

Asystent Kierownika

Projektu KIC Inno Energy

pokój: 127 

telefon: 32 237 16 83

email: Joanna.Mehlich@polsl.pl

           kasia piecha-sobota_tn.jpg

Katarzyna Piecha-Sobota

Starszy Specjalista Administracyjny

Asystent Kierownika

Projektu KIC InnoEnergy

pokój: 128 

telefon: 32 237 12 13

email: Katarzyna.Piecha-Sobota@polsl.pl

           mgra.wandrasz_tn.png

Mgr inż.

Anna Wandrasz

Technolog

pokój: CNT 122

telefon: 32 237 27 62

email: Anna.Wandrasz@polsl.pl

EMERYTOWANI I BYLI PRACOWNICY

 

Prof. dr hab. inż.

Janusz W. Wandrasz

Emerytowany Pracownik

email: Janusz.Wandrasz@wp.pl

       krysia2_tn.jpg

Krystyna Białas

Emerytowany Pracownik

email: Krystyna.Bialas@polsl.pl
       janusz_tn.jpg

Dr inż.

Marek Janusz

Emerytowany Pracownik

email: Marek.Janusz@polsl.pl

 

Barbara Włodarczyk

Emerytowany Pracownik

email: Barbara.Wlodarczyk@polsl.pl

        bednarski_tn.jpg

Zbigniew Bednarski

Emerytowany Pracownik

email: Zbigniew.Bednarski@polsl.pl

        biega?ska_jolanta 2_tn.jpg

Prof. dr hab. inż.

Jolanta Biegańska

Były Pracownik

email: Jolanta.Bieganska@polsl.pl

        foto dyplom 100kb_tn.jpg

Dr inż. 

Ewelina Kwaśniewska

Były Pracownik

email: Ewelina.Kwasniewska@polsl.pl
         adrian2_tn.jpg

Mgr inż. 

Adrian Mrozek

Były Pracownik

email: Adrian.Mrozek@polsl.pl

        clip_image002_tn.jpg

Dr inż.

Aleksandra Pala

Były Pracownik

email: Aleksandra.Pala@polsl.pl

      s.b-t_tn.jpg  

Mgr inż.

Sylwia Brzezicka-Tesarczyk

Były Pracownik

 

        img_5678dw_tn.jpg

Dr inż.

Lucyna Czarnowska

Były Pracownik

email: Lucyna.Czarnowska@polsl.pl
 

Dr inż.

Rafał Czekalski

Były Pracownik