Katedra Technologii i Urządzeń Zagospodarowania odpadów

 

Warsztaty "Dobre CV - początkiem kariery"

24-05-2018

W ramach zajęć studenci drugiego stopnia studiów magisterskich kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa, Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki w dniu 17.05.2018 wzięli udział w warsztatach pt.: „Dobre CV -  początkiem kariery. Warsztaty poprowadziła mgr Agnieszka Łobacz, psycholog i trener, praktyk z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, konsultant działu HR firmy Suez.

Studenci podczas warsztatów wcielili się w rolę pracowników działu Human Resources, w ten sposób dowiedzieli się jak wygląda praca rekrutera od podszewki oraz jak wielka odpowiedzialność spoczywa na pracownikach doradzających innym firmom w zakresie zatrudniania wykwalifikowanych osób.

W drugiej części zajęć  studenci omawiali przykładowe pytania na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy oraz konsultowali swoje CV.  Zajęcia przeprowadzono w formie warsztatów, co sprawiło, że wszyscy studenci Inżynierii Bezpieczeństwa aktywnie brali udział zdobywając nowe doświadczenia.

                                                   zdj2_tn.jpg  zdj3_tn.jpg

                                                   zdj4_tn.jpg     zdj1_tn.jpg 

 

 

Warsztaty przeprowadzone przez mgr Agnieszkę Łobacz miały szczególną wartość dla studentów, gdyż zawierały informacje, które nie są łatwo dostępne. A dodatkowym atutem było osobiste doświadczeniem trenera, które doskonale uzupełniło poruszane przez studentów w czasie warsztatów kwestie.

wstecz